Przyjaciele

"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."

Antoine de Saint-Exupéry

• Dziękujemy Agacie Zymon Baran właścicielce HODOWLI MARIVET za ciągłe wsparcie finansowe i merytoryczne od samego początku - czyli od momentu rozpoczęcia organizacji Fundacji PRIMA
  • Dziękujemy Adamowi Przybysz za przygotowanie aktualnej graficznej wersji strony internetowej
  • Dziękujemy Mariuszowi Kurczyńskiemu (vel Maniek) za przygotowanie oficjalnego logo Fundacji PRIMA, grafik na materiały promocyjne, bannerów oraz grafiki forum Fundacji PRIMA.
  • Dziękujemy Pani Adwokat Marcie Dąbrowskiej za ciągłe wsparcie merytoryczne i ogromną pomoc w rejestracji Fundacji jako przedsiębiorcy.
  • Dziękujemy Pani Agnieszce Mamet właścicielce sklepu WETKARMA za niesutanne wspieranie naszych podopiecznych.