Darczyńcy

Chyba nie ma na świecie słów, które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność za okazaną nam pomoc.
Dzięki Państwa wsparciu możemy w większym zakresie i o wiele skuteczniej pomagać ukochanym przez nas labradorom. To dzięki Wam odzyskują zdrowie, to dzięki Wam zapominają o swoim nie najlepszym życiu będąc teraz pod opieką Fundacji, to dzięki Wam znajdują nowe domy, to dzięki Wam prowadzą teraz szczęśliwe życie.

W związku z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) publikowanie danych osobowych darczyńców Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA na stronie internetowej wymaga uzyskania od nich pisemnej zgody na publikację.

Wszystkich darczyńców, którzy wyrażają zgodę na publikację, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.