PRIMA w mediach

Głos Wielkopolski

O naszej akcji wspomniał Głos Wielkopolski:

"...Fundacja Pomocy Labradorom Prima od dwóch lat prowadzi akcję „Pies pod choinkę? – tylko pluszowy!”. Aby dotrzeć do małych i dużych, napisano opowiadania-bajki o nietrafionych żywych prezentach..."

pełna treść artykułu

"Trójka" - Magazyn Niechcianych Prezentów

Reportaż na temat akcji "Magazyn niechcianych prezentów", ze względów technicznych nagranie zostało podzielone na dwie części:

TVP3 - "Kundel bury i kocury"

Fundacja PRIMA w programie "Kundel bury i kocury" wyemitowanym w TVP3 Kraków w czwartek 17.12.2009 o godzinie 18:15.

Wywiadu udzielił prezes Fundacji PRIMA - Tomasz Piecha oraz Pani Agata Zymon-Baran.

TVP3 - "Mój pies i inne zwierzaki"

Fundacja PRIMA w programie "Mój pies i inne zwierzaki" wyemitowanym w TVP3 Warszawa w sobotę 28.11.2009 o godz. 17:00.

Wywiadu udzieliła Monika Wróblewska - członek Rady Fundacji PRIMA, jako modelki wystąpiły Blanka i Prima.

Gazeta Stołeczna o Fundacji PRIMA

Napisała o nas Gazeta Stołeczna:

"...Labradory wymagają porządnej tresury i wiele ruchu. Często są źle traktowane i trafiają do schroniska - mówią miłośnicy tej rasy. Właśnie założyli Fundację Pomocy Labradorom "Prima"...."

pełna treść artykułu