Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: LUKE SKYWALKER - pies - czekoladowy - 3 miesiące - zamieszkał pod Łodzią

LUKE SKYWALKER - pies - czekoladowy - 3 miesiące - Milicz 2017/07/03 09:28 #222932

 • iwcia
 • iwcia Avatar
 • Offline
 • Rada i Zarząd
 • Posty: 2113
 • Otrzymane podziękowania 289
 • Oklaski: 2
UWAGA
Dane zamieszczone w ogłoszeniu zostały zebrane na podstawie informacji przekazanych przez osoby, które zajmują się psem i czuwają nad jego adopcją. Nie zostały potwierdzone podczas bezpośredniego kontaktu z psem przez wolontariuszy Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA.
Jeśli podane informacje wymagają wyjaśnienia, prosimy o bezpośredni kontakt z osobą podaną w ogłoszeniu

WIEK: 3 miesiące (22-03-2017 r.)

STAN ZDROWIA: Wada genetyczna przełyku "pierścień naczyniowy niepełny. Wymaga karmienia zmiksowaną namoczoną karmą w postaci płynnej. Je samodzielnie z miski. Miska musi być na wysokości głowy. Najlepiej miski na stojaku. Każdy stały pokarm zwymiotuje, ponieważ jego przełyk w odcinku sercowym jest wąski. Jego choroba nie wymaga specjalnego wysiłku ze strony opiekuna, jedynie powinien jeść więcej małych porcji. W ciągu dnia dostaje posiłki 5 razy dziennie w godzinach: 6:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00.

RODOWÓD, TATUAŻ: tak

CHIP: nie

STERYLIZACJA: nie

ZACHOWANIE W DOMU I PODCZAS TRANSPORTU: W domu spokojny i grzeczny. Chodzi za człowiekiem jak cień. Kładzie się blisko i śpi. Nie szczeka na przechodzących ludzi i zwierzęta. Nie zjada mebli, butów. Nie lubi być sam, dlatego jak straci człowieka z pola widzenia to szczeka i płacze. Lubi jeździć samochodem. Jeździ w transporterze. Bawi się chętnie, ale nie jest typem psa mocno energicznego, którego rozpiera nadmiar energii. Nauczony spania w łóżku w nogach. Nie nauczył się jeszcze wołać za każdym razem za potrzebą, dlatego zdarza mu się zrobić w domu. Z powodu dość płynnego jedzenia bardzo często siusia. Jeszcze nigdy nie był sam, bo przebywa w domu lub z innymi psami na podwórku. nie bpi się wysokości, potrafi wchodzić i schodzić po bardzo krętych wysokich schodach. Zeskakuje i wskakuje sam na łóżko.

POSŁUSZEŃSTWO: Bardzo grzeczny i posłuszny. Chodzi przy nodze i pilnuje się. Nie ucieka, kiedy brama na posesji jest otwarta. Reaguje na zakazy i się do nich stosuje.

STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT: Wychowany w dużej gromadzie dorosłych psów oraz małych szczeniąt. Przyjacielsko nastawiony do innych psów i chętnie się z nim bawi. Jest łagodny i pokorny.

STOSUNEK DO DZIECI: Uwielbia się bawić z dziećmi. Nie gryzie po rękach i nogach. Uwielbia się przytulać. Bardzo delikatny w zabawie. Idealny do domu z małymi dziećmi.

MIEJSCE POBYTU PSA: Milicz

DANE KONTAKTOWE DO OSOBY, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ PSEM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 530 683 798


DSC_0377.jpg


DSC_0329.jpg


DSC_0349.jpg„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie”
– Anonim
Ostatnio zmieniany: 2017/08/03 14:23 przez iwcia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

LUKE SKYWALKER - pies - czekoladowy - 3 miesiące - Milicz 2017/08/21 11:44 #223027

 • iwcia
 • iwcia Avatar
 • Offline
 • Rada i Zarząd
 • Posty: 2113
 • Otrzymane podziękowania 289
 • Oklaski: 2
Miło nam poinformować iż znaleźli się kochający ludzie którzy postanowili dać Luke kochający dom. Luke z piątek pojechał do swojego domu w okolicy Łodzi. Gratulujemy Pani Katarzynie i jej rodzince nowego domownika :D„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie”
– Anonim
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Aga M, dzosz_s
Time to create page: 0.069 seconds