Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak jest teraz ze sprzedaza psow?

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 10:14 #131325

• Tomtom
  • Tomtom Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania 14
  • Oklaski: 2
Temat gorący bo i zainteresowanych wielu. Każde ograniczenia budzą sprzeciwy, a to czy są słuszne czy nie, to już zależy od punktu widzenia. Prawo jednak jest prawem i zgodnie z nim nie można sprzedawać psów osobom nie spełniającym wymogów ustawy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 11:54 #131355

gosiak napisał:
co nie zmienia faktu, że temat jest kontrowersyjny jak widac ;)
dla mnie temat jest zamknięty, ustawą.

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 11:57 #131356

• gosiak
  • gosiak Avatar
  • Platinum Boarder
  • Oklaski: 0
Marta Marley-owa, dla Ciebie, dla mnie, dla Tomka i wielu innych osób sprawa jest prosta.... niestety nie dla wszystkich - patrz post pierwszy.
jesteśmy tu również po to żeby pokazać, że mitem jest, że suka mieć musi szczenięta, że jest ustawa i co ona oznacza :)
Pozdrawiam
Gosia

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 12:40 #131364

gosiak już wcześniej wyraziłam swoje zdanie na temat tego tematu...
gdyby nawet nie był podpuchą to dla mnie nie ma dyskusji. Ustawa ucina wszelką dyskusję na temat rozmnażania niehodowlanych psów i całe szczęście.gosiak napisał:
jesteśmy tu również po to żeby pokazać, że mitem jest, że suka mieć musi szczenięta, że jest ustawa i co ona oznacza :)
ciekawe jak chcesz to pokazać ;)

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 15:21 #131402

• bodzio
  • bodzio Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane podziękowania 14
Jeszcze nie tak dawno, ja też miałem podobne dylematy i słuchałem takich "znawców" psiej natury, być może nawet moja sunia miałaby szczenięta, ale ponieważ jestem człowiek myślący a informacji jest mnóstwo, postanowiłem sprawdzić te "prawdy oczywiste". Teraz to śmieję się, że w ogóle mogłem słuchać takich bzdur o rozmnażaniu, instynkcie macierzyńskim itp dyrdymałach. Korusię zapraszam do schronisk, niech zobaczy gdzie mogą znaleźć się szczeniaki, które przyjdą, na świat, tylko dlatego, że ktoś jest niedoinformowany w temacie. Proszę zasięgnąć informacji ale nie od ludzi tkwiących swoimi poglądami w średniowieczu, tylko od specjalistów i fachowców, którzy zajmują się problematyką życia psów. Takich ludzi znajdzie się z pewnością kilku i na tym forum. Pozdrawiam Korusię i życzę aby te plany związane z mitami wynikającymi z niewiedzy NIE ZOSTAŁY ZREALIZOWANE.
[url=http://www.fundacjaprima.pl:26fbb0w2]
[/url]

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 18:39 #131425

• agaalex
  • agaalex Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane podziękowania 16
Wiecie jako moderator na innych forach miałam już do czynienia z tzw"trolami" więc wcale bym się nie zdziwiła gdyby był to temat do zrobienia zamieszania.Ale bez względu na to czy temat to podpucha czy nie grzecznie odpowiedzieć na pytanie -> odnośnie mojej emotikonki owszem mam bardzo duże doświadczenie w hodowli psów rasowych =rodowodowych łacznie z wystawianiem tych psów na wystawach i moje zdziwienie jak u większości jest chyba normalne.
"Być może dla świata jesteś tylko psem ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

http://agnieszkaalex.pl.tl/

Jak jest teraz ze sprzedaza psow? 2012/04/16 21:53 #131455

• Sylwia
  • Sylwia Avatar
bodzio, dobrze powiedziane!
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.099 seconds