Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy!

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/15 09:25 #216050

• Agniecha
  • Agniecha Avatar
  • Rada i Zarząd
  • Otrzymane podziękowania 784
  • Oklaski: 7
ZAPRASZAMY!

Informujemy, informujemy, że można nabyć świeżutkie ramki do tablic rejestracyjnych :) To podstawowe i niezbędne wyposażenie naszych labowozów ;)
Koszt kompletu - czyli dwóch ramek, to jedyne 26zł! :) ( cena obejmuje koszt wysyłki )
Zainteresowanych prosimy o wpłatę podanej kwoty na konto fundacyjne z dopiskiem: "darowizna - ramki" i podanie adresu do wysyłki na moje PW lub na FB

Fundacja PRIMA
Numer konta bankowego: 82 2490 0005 0000 4500 6871 0016

DSC_0207.jpg

DSC_0206.jpg
Agnieszka, Frida i Zara
...Już od dawna, od zarania, poprzez wszystkie wieki, ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. Idą pełne animuszu wspólną z nami drogą, cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon...
/ L.J.Kern/
"Live long and prosper"

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): cyranka, Łukasz i Asia

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/15 11:57 #216056

• asskasiek
  • asskasiek Avatar
  • Wolontariusz
  • Otrzymane podziękowania 564
  • Oklaski: 6
ja jedne rezerwuje! do stycznia :) bo grudniowy budżet został mocno nadszarpnięty :P
"On jest twoim przyjacielem twoim partnerem, twoim obrońcą, twoim psem. Ty jesteś jego życiem, jego miłością, jego panem. On będzie twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie."

"Tak długo jak człowiek będzie zabijał zwierzęta, ludzie będą zabijali się nawzajem. W istocie ten kto zabija i zadaje ból, nie zazna radości i miłości. " - Pitagoras

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/15 12:47 #216062

• B. Mroczek
  • B. Mroczek Avatar
  • Dom tymczasowy
  • Otrzymane podziękowania 440
  • Oklaski: 2
Aga na priv będe wysyłać Ci adresy osób co wysłały potwierdzenie przelewów- ile jest ramek ?
Za tę wiadomość podziękował(a): Agniecha

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/15 13:08 #216065

• Agniecha
  • Agniecha Avatar
  • Rada i Zarząd
Dużo :cheer:
Agnieszka, Frida i Zara
...Już od dawna, od zarania, poprzez wszystkie wieki, ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. Idą pełne animuszu wspólną z nami drogą, cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon...
/ L.J.Kern/
"Live long and prosper"

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/16 13:56 #216131

• maena
  • maena Avatar
  • Expert Boarder
  • Otrzymane podziękowania 65
  • Oklaski: 0
Poszedł przelew na 2 komplety ramek :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Agniecha

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/16 14:10 #216135

• Agniecha
  • Agniecha Avatar
  • Rada i Zarząd
Pierwsze ramki "pojechały" w świat :)
Agnieszka, Frida i Zara
/ L.J.Kern/
"Live long and prosper"

Za tę wiadomość podziękował(a): Łukasz i Asia

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2015/12/16 14:45 #216137

• Łukasz i Asia
  • Łukasz i Asia Avatar
  • Rada i Zarząd
  • Otrzymane podziękowania 1080
  • Oklaski: 13
Ja już mam :cheer: Boskie są :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Katja

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2016/01/06 21:43 #216641

• maena
  • maena Avatar
  • Expert Boarder
  • Otrzymane podziękowania 65
  • Oklaski: 0
A ja jeszcze nie dostałam, a przelew zrobiłam 16.12. Czyżb się komuś spodobały? :???

Wyposażenie Labowozów :) Ramki do tablic rejestarcyjnych - zapraszamy! 2016/01/07 09:42 #216643

• Agniecha
  • Agniecha Avatar
  • Rada i Zarząd
maena napisał:
A ja jeszcze nie dostałam, a przelew zrobiłam 16.12. Czyżb się komuś spodobały? :???

Sprawdzimy :)
Agnieszka, Frida i Zara
/ L.J.Kern/
"Live long and prosper"

Moderatorzy: iwcia
Time to create page: 0.080 seconds