Szkolenie za jedzenie

Szkolenie za jedzenie

  • Brak postów do publikacji.

Labradory - do adopcji

labrador JĘDREK

JĘDREK

Wiek: 4 lata

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador PAGO

PAGO

Wiek: 7 lat

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador NESTOR

NESTOR

Wiek: 9 lat

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador Sabina

Sabina

Wiek: 4 lata

Płeć: Suka

Więcej informacji

labrador GRIZLY

GRIZLY

Wiek: Około 2,5 roku

Płeć: Pies

Więcej informacji

Pomóż nam pomagać

Kochani Labomaniacy!

 

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą bez Was nie damy rady!

 

Jak większość z Was wie całkiem niedawno pod skrzydła Fundacji trafiły 4 suczki z pseudohodowli (Luna, Peppa, Marina i Kora) z 2 szczeniakami (Bubu i Buster). Poza nimi mamy 3 psiaki na dożywotnich domach tymczasowych (Wonder, Buli, Linda). Jest jeszcze Tosia której stan zdrowia wprawdzie się polepsza ale nadal pozostawia wiele do życzenia i z pewnością minie wiele czasu nim będzie gotowa do adopcji. No i nasz nieszczęśnik Jędrek który z powodu swojej niechlubnej przeszłości czeka na swoich ludzi już ponad 2 lat.

 

Daje to nam 11 psów każdemu z nich trzeba zapewnić karmę, większości leki, niektóre przebywają w płatnych hotelach, dochodzi jeszcze koszt diagnozowania i sterylizacji psiaków odebranych z pseudo. To Wszystko na chwile obecną generuje ogromne koszty, a pieniądze na Naszym koncie powoli maleją. Utrzymujemy się z 1%, Waszych darowizn, bazarków oraz Wirtualnych adopcji których jest niewiele. 

 

I tu ogromna prośba do Was naszych Labomaniaków... bez Waszej pomocy nasze dobre chęci i zaangażowanie w pomoc psiakom to za mało :(. Wesprzyjcie nasze działania, każda złotówka się liczy! 

 

 

Można nam pomóc na wiele sposobów: